Posledné kusy
Stojanový kôš GPX-110B-03, guľatý, nerez
  • Stojanový kôš GPX-110B-03, guľatý, nerez

Stojanový kôš GPX-110B-03, guľatý, nerez

Kód produktu:WJ_GPX110B_03_V
Skladom - expedujeme ihneď! (?)
8 ks
105,89 €
127,07 € s DPH
Množstvo

compare_arrows Porovnať

Môj dopyt

Zatiaľ neboli pridané žiadne produkty

  • Materiál: nerez
  • Hmotnosť: 8,5 kg

Rozmery:

  • Výška: 730 mm
  • Priemer: 380 mm
  • Objem: 80 l

 

ČISTENIE NEREZ OCELE

1. Nepoužívajte CHLÓR

Chlór narušuje jedinečnú povrchovú ochrannú vrstvu nerezu. Porušením tejto vrstvy dochádza k vzniku korózie. Preto sa vždy ubezpečte, že prípravky, ktoré používate, chlór neobsahujú.

2. Vyvarujte sa ABRAZÍVUM aj drôtenkám

Pri čistení nerezových povrchov pracovných stolov, umývacích stolov či iného nerezového nábytku, sa radšej vyvarujte použitie prostriedkov obsahujúcich abrazívne zložky. Vyhnete sa tým znehodnoteniu a poškriabaniu tohto povrchu. Nepoužívajte klasický ani tekutý piesok či dokonca soľ. Nevhodné sú tiež babské rady typu použitia zubnej pasty, ak obsahuje abrazívne zložky. Zaschnuté nečistoty neodstraňujte ani za pomocou drôtenky či hrubej časti hubky na riad. Na očistenie môžete použiť napríklad mikroutierka alebo hubku z hladkej strany.

3. Údržba nerezu ŠPECIÁLNYM prípravkom

Neznamená to, že nesmiete použiť saponát. Samotné odmasťovadlo sice pomôže odstrániť nečistoty, ale už nevyleští a nechráni povrch nerezu. Preto sa odporúča použitie špeciálnych čistiacich prostriedkov na nerez.

4. Nerez znesie aj PRÍRODNŮ STAROSTLIVOSŤ

Na odstránenie nečistôt môžete bez výčitiek použiť aj jedlú sódu, ocot alebo kyselinu citrónovú, ktorá sa veľmi osvedčuje při odstraňovanie vodného kameňa z nerezových umývadiel alebo sanitačných nádob. Jedlá sóda zase vie perfektne odstrániť zašlé nečistoty a ocot dodá všetkému krásny lesk, keď ho rozotrite do sucha. Po použití prírodných čističov vždy nezabudnite povrchy dôkladne opláchnuť vodou.

WJ_GPX110B_03_V
8 ks

Tabuľka dát

Stav
Posledné kusy
Typ
S výkyvným vekom
Hĺbka (cm)
38,0
Šírka (cm)
38,0
Výška (cm)
73,0
Farba
Strieborná
Hmotnosť (kg)
8,5
Materiál
Nerez ocel
Objem (l)
80,0
Prevedenie
Mat

Špecifické referencie

check Produkt bol pridaný na porovnanie.