Prihlásiť sa cez Facebook
Prihlásiť sa cez Google
Tento produkt si práve pozerá 2 zákazníci
Posledné kusy
Pozlátený chafing dish na horľavú pastu
  • Pozlátený chafing dish na horľavú pastu
Zľava

Pozlátený chafing dish na horľavú pastu

Kód produktu:1460 351
Skladom - expedujeme ihneď! (?)
1 ks

Chafing Dish vyrobený z potravinárskej nerezovej chrómniklovej ocele. Guľaté prevedenie, rolltop veko, pozlátené časti. Nie je vhodný na polievky.

222,75 €
133,65 € -40%
160,38 € s DPH
Množstvo

compare_arrows Porovnať

Môj dopyt

Zatiaľ neboli pridané žiadne produkty

POZLÁTENÝ CHAFING DISH NA HORĽAVÚ PASTU

Chafing Dish vyrobený z potravinárskej nerezovej chrómniklovej ocele. Guľaté prevedenie, rolltop veko, pozlátené časti. Nie je vhodný na polievky.

Parametre:
objem: 4 litra

ČISTENIE NEREZ OCELE

1. Nepoužívajte CHLÓR

Chlór narušuje jedinečnú povrchovú ochrannú vrstvu nerezu. Porušením tejto vrstvy dochádza k vzniku korózie. Preto sa vždy ubezpečte, že prípravky, ktoré používate, chlór neobsahujú.

2. Vyvarujte sa abrazívum aj drôtenkám

Pri čistení nerezových povrchov pracovných stolov, umývacích stolov či iného nerezového nábytku, sa radšej vyvarujte použitie prostriedkov obsahujúcich abrazívne zložky. Vyhnete sa tým znehodnoteniu a poškriabaniu tohto povrchu. Nepoužívajte klasický ani tekutý piesok či dokonca soľ. Nevhodné sú tiež babské rady typu použitia zubnej pasty, ak obsahuje abrazívne zložky. Zaschnuté nečistoty neodstraňujte ani za pomocou drôtenky či hrubej časti hubky na riad. Na očistenie môžete použiť napríklad mikroutierka alebo hubku z hladkej strany.

3. Údržba nerezu ŠPECIÁLNYM prípravkom

Neznamená to, že nesmiete použiť saponát. Samotné odmasťovadlo sice pomôže odstrániť nečistoty, ale už nevyleští a nechráni povrch nerezu. Preto sa odporúča použitie špeciálnych čistiacich prostriedkov na nerez.

4. Nerez znesie aj PRÍRODNŮ STAROSTLIVOSŤ

Na odstránenie nečistôt môžete bez výčitiek použiť aj jedlú sódu, ocot alebo kyselinu citrónovú, ktorá sa veľmi osvedčuje při odstraňovanie vodného kameňa z nerezových umývadiel alebo sanitačných nádob. Jedlá sóda zase vie perfektne odstrániť zašlé nečistoty a ocot dodá všetkému krásny lesk, keď ho rozotrite do sucha. Po použití prírodných čističov vždy nezabudnite povrchy dôkladne opláchnuť vodou.

 

1460 351
1 ks

Tabuľka dát

Stav
Posledné kusy
Typ
Chafing
Priemer (cm)
34
Dĺžka (cm)
53
Šírka (cm)
39
Výška (cm)
42
Farba
Strieborná
Hmotnosť (kg)
5
Materiál
Chromniklová ocel
Objem (l)
4
Topení:
Hořlavá pasta

Špecifické referencie

check Produkt bol pridaný na porovnanie.