Prihlásiť sa cez Facebook
Prihlásiť sa cez Google
Tento produkt si práve pozerá 1 zákazník
Posledné kusy

Zásobník toaletný papier GRAH7T pre dve role, grafitový

Kód produktu:GRAH7T
Skladom - expedujeme ihneď! (?)
5 ks

Dávkovač na 2 rolky toaletného papiera. Vyrobené z nerezovej ocele, práškovo lakované v grafitovej farbe RAL 7016. Má priezor pre kontrolu množstva zostávajúce náplne. Uzamykateľné kľúčom. Vyrobené vo Veľkej Británii. P>

71,98 €
86,37 € s DPH
Množstvo

compare_arrows Porovnať

Môj dopyt

Zatiaľ neboli pridané žiadne produkty

Dávkovač na 2 rolky toaletného papiera. Vyrobené z nerezovej ocele, práškovo lakované v grafitovej farbe RAL 7016. Má priezor pre kontrolu množstva zostávajúce náplne. Uzamykateľné kľúčom. Vyrobené vo Veľkej Británii.

ČISTENIE NEREZ OCELE

1. Nepoužívajte CHLÓR

Chlór narušuje jedinečnú povrchovú ochrannú vrstvu nerezu. Porušením tejto vrstvy dochádza k vzniku korózie. Preto sa vždy ubezpečte, že prípravky, ktoré používate, chlór neobsahujú.

2. Vyvarujte sa abrazívum aj drôtenkám

Pri čistení nerezových povrchov pracovných stolov, umývacích stolov či iného nerezového nábytku, sa radšej vyvarujte použitie prostriedkov obsahujúcich abrazívne zložky. Vyhnete sa tým znehodnoteniu a poškriabaniu tohto povrchu. Nepoužívajte klasický ani tekutý piesok či dokonca soľ. Nevhodné sú tiež babské rady typu použitia zubnej pasty, ak obsahuje abrazívne zložky. Zaschnuté nečistoty neodstraňujte ani za pomocou drôtenky či hrubej časti hubky na riad. Na očistenie môžete použiť napríklad mikroutierka alebo hubku z hladkej strany.

3. Údržba nerezu ŠPECIÁLNYM prípravkom

Neznamená to, že nesmiete použiť saponát. Samotné odmasťovadlo sice pomôže odstrániť nečistoty, ale už nevyleští a nechráni povrch nerezu. Preto sa odporúča použitie špeciálnych čistiacich prostriedkov na nerez.

4. Nerez znesie aj PRÍRODNÉ STAROSTLIVOSŤ

Na odstránenie nečistôt môžete bez výčitiek použiť aj jedlú sódu, ocot alebo kyselinu citrónovú, ktorá sa veľmi osvedčuje při odstraňovanie vodného kameňa z nerezových umývadiel alebo sanitačných nádob. Jedlá sóda zase vie perfektne odstrániť zašlé nečistoty a ocot dodá všetkému krásny lesk, keď ho rozotrite do sucha. Po použití prírodných čističov vždy nezabudnite povrchy dôkladne opláchnuť vodou.

GRAH7T
5 ks

Tabuľka dát

Stav
Posledné kusy
Typ
V rolkách
Hĺbka (cm)
9,7
Šírka (cm)
30,3
Výška (cm)
19,9
Farba
Grafit
Hmotnosť (kg)
1,5
Materiál
Nerez ocel
Prevedenie
Mat
Uzamykateľný
Áno

Špecifické referencie

check Produkt bol pridaný na porovnanie.