Stojan na odpadkové vrecia s vekom, 60 l, biela
  • Stojan na odpadkové vrecia s vekom, 60 l, biela

Stojan na odpadkové vrecia s vekom, 60 l, biela

SKU:212782
4 - 7 pracovných dní
Stojan na odpadkové pytle má hranatou podstavu, je vyrobený z ocelového plechu, a díky 4 kolům je vysoce mobilní. Stojan je opatřen praktickým víkem. Odpadkové pytle je nutné zakoupit samostatně (viz. příslušenství).
  • Zakrývá pytle
  • Jednoduchý design
  • Opatřený 4 gumovými koly
123,31 €

Zakúpením tohto produktu môžete získať až 74 bodov. Váš košík bude spolu 74 bodov, ktoré môžu byť prevedené na poukážku 2,96 €.

149,20 € s DPH
Množstvo

Môj dopyt

Zatiaľ neboli pridané žiadne produkty

Stojan na odpadkové vrecia má hranatú podstavu, je vyrobený z oceľového plechu, a vďaka 4 kolesám je vysoko mobilné. Stojan je vybavený praktickým vekom. Odpadkové vrecia je nutné zakúpiť samostatne (viď. Príslušenstvo). Jednoduchý, ale zároveň elegantný stojan na odpadkové vrecia je vyrobený z vkusne dierované ocele. Perforovaný plech zakrýva vrecia a chráni ich proti pretrhnutiu. Vďaka veku nie je vidieť ani cítiť obsah vriec a okolie vyzerá čisto a upravene. Stojan sa hodí do veľkých administratívnych budov, kancelárií, konferenčných sál a podobne. Stojan je vybavený štyrmi masívnymi kolieskami s Ø 50 mm, ktoré zaisťujú vysokú mobilitu a flexibilitu tohto produktu ..

212782

Tabuľka dát

Hĺbka
34 cm
Šírka
34 cm
Výška
75 cm
Farba
Biela
Hmotnosť
10,25 kg
Záruka
3 roky
Materiál
Oceľový plech
Objem
60 l

Špecifické referencie

check Produkt bol pridaný na porovnanie.