Jedálenský set Tilo + Juno, 1 stôl a 4 oranžové stoličky
  • Jedálenský set Tilo + Juno, 1 stôl a 4 oranžové stoličky

Jedálenský set Tilo + Juno, 1 stôl a 4 oranžové stoličky

SKU:104259
4 - 7 pracovných dní
Moderní sestava nábytku s vysoce odolným povrchem - ideální do jídelen a kaváren. Skládá se ze stolu 1200x800 mm s chromovanou konstrukcí a bílou HPL deskou a čtyřech stohovatelných židlí s chromovanými nohami a širokou skořepinou s vysoce lesklého a odolného plastu.
  • Jednoduchá a stylová sestava
  • Stohovatelné židle
  • Odolná deska stolu
599,52 €

Zakúpením tohto produktu môžete získať až 362 bodov. Váš košík bude spolu 362 bodov, ktoré môžu byť prevedené na poukážku 14,48 €.

725,42 € s DPH
Množstvo

Môj dopyt

Zatiaľ neboli pridané žiadne produkty

Moderná zostava nábytku s vysoko odolným povrchom - ideálny do jedální a kaviarní. Skladá sa zo stola 1200x800 mm s chrómovanou konštrukciou a bielou HPL doskou a štyroch stohovateľných stoličiek s chrómovanými nohami a širokú škrupinou s vysoko lesklého a odolného plastu. Moderné jedálenský set pozostávajúci zo štvorcového stola s doskou z vysokotlakového lamina a štyroch stohovateľných stoličiek vyrobených z vysoko lesklého plastu.

Stôl sa vďaka štýlovému vzhľadu hodí do každého priestoru. Povrch z vysokotlakového lamina je vysoko odolný proti teplu, vlhkosti, nárazom a poškriabaniu. Podnože stola v tvare T sú z rúrkovej chrómovanej ocele, horizontálne časť je plochá.

Pestrofarebné stoličky vyniknú vo väčšine moderne zariadených pracovísk. Vďaka extrémne odolnému a jednoducho umývateľnému škrupinovému sedáka sa tieto stoličky skvele hodí nielen do jedální, ale aj do zasadacích miestností a čakární. Stabilná konštrukcia je vyrobená z ohýbaných chrómovaných trubiek. Stoličky sú stohovateľné, čo zefektívňuje ich prenášanie, skladovanie i upratovanie miestnosti.

104259

Tabuľka dát

Dĺžka
120 cm
Šírka
80 cm
Výška
72 cm
Farba dosky
Biela
Farba konštrukcie
Chróm
Materiál konštrukcia
Oceľ
Podnož
Pevné nohy
Hmotnosť
52,1 kg + 4 x 4,5 kg
Záruka
3 roky
Výška k sedáku
460 mm
Hĺbka sedadla
40 cm
Šírka sedadla
430 mm
Farba konštrukcie stoličky
Chróm
Farba sedadla
Oranžová
Materiál konštrukcie stoličky
Oceľ
Materiál sedadla
Polypropylén
Materiál dosky
Hpl

Špecifické referencie

check Produkt bol pridaný na porovnanie.