Faqs By Produkty


Dajú sa u vás zapožičať vzorky?

Chápeme, že niekedy je potrebné si tovar fyzicky "ohmatať". Preto akýkoľvek produkt, ak sa nachádza na našom sklade, Vám fyzicky u nás ukážeme a alebo obratom na vratnú zálohu k Vášmu posúdenie zašleme. Vzorky zasielame na dobierku, kedy je cena zložená zo zálohy na vzorku a dopravného. Zálohu Vám vrátime v momente fyzického vrátenie vzorky či ju odpočítame pri Vašej objednávke.

Mám záruku na zakúpený tovar?

Áno, na každej zakúpený tovar u nás máte záruku. Na vybrané položky naviac ponúkame zadarmo predĺženú záruku. V prípade, že je u produktu ponúkaná aj predĺžená záruka, je to vždy vyznačené priamo v karte produkt.

Čo znamená predĺžená záruka a u ktorých produktov ju ponúkate?

Naším zákazníkom ponúkame túto nadštandardnú službu u vybraných produktov ZADARMO. Predĺžená záruka v rozmedzí 3 až 10 rokov platia na bežné elektrické alebo mechanické poruchy, na ktoré sa vzťahuje aj štandardná záruka a to u produktov označených štítkom, kedy v každom štítku je zároveň uvedená aj konkrétna dĺžka predĺženej záruky daného produktu. Viac informácií nájdete TU.

Ako funguje predĺžená záruka?

Predĺžená záruka platí na bežné poruchy rovnako ako štandardné záruka u produktov, ktoré sú takto označené "Záruka 10 rokov". Ak sa vám produkt v predĺženej záruke pokazí, zaplatíme vám opravu alebo dodáme náhradný produkt. Detailnejšie TU.

Nenašli ste návod na montáž?

Návod na montáž a obsluhu je priložený pri tovare, ktorého charakter si to vyžaduje. Ak tam návod chýba alebo ho náhodou vyhodili aj s obalom, kontaktujte našu zákaznícku podporu. Chýbajúce návod Vám obratom zašleme.

Ako sa správne starať o produkty?

Návody, ako sa správne starať o vybavenie z rôznych materiálov, kedy najčastejšie sa objavuje drevo, textil, kov či kože, nájdete TU.

Každý materiál vyžaduje iný typ údržby, avšak jednu vec má nami ponúkaný nábytok spoločnú: jeho údržba je ľahká a jednoduchá.

Zaisťujete servis?

Áno, na všetky naše produkty zabezpečujeme záručný aj pozáručný servis. V niektorých prípadoch je však efektívnejšie a rýchlejšie riešiť reklamáciu priamo cez servisné stredisko. Ak si nie ste istí či práve vami zakúpený produkt má v SR servisné stredisko, kontaktujte našu zákaznícku podporu a pozrieme sa na to.

Predávate použité vybavenie?

Áno, v ponuke máme aj niektoré produkty, ktoré boli vystavené alebo rozbalené či majú malé poškodenie, ktoré však nemá vplyv na funkčnosť. Každý podobný produkt je vždy v ponuke viditeľne označený a je ponúkaný za zvýhodnenú cenu.

Dá sa u vás nejaké vybavenie i zapožičať?

Vedľa klasického hotelového vybavenie za účelom použitia napríklad ako rekvizít pri nakrúcaní, vám radi zapožičiame aj ďalšie mobiliár, ako je napríklad svietiaci nábytok, kyslíkové bary, dizajnové dekorácie a mnoho ďalšieho. Ako jedni z mála na trhu svietiaci nábytok už vyše 10 rokov predávame aj požičiavame.

Tento mobiliár využijete pri každej väčšej oslave v salóniku alebo na záhrade. Pretože svieti na princípe LED, nepotrebuje až 12 hod zásuvku. Viac o našej požičovni TU.

check Produkt bol pridaný na porovnanie.