Faqs By Informácie k účtu


Aké sú výhody zaregistrovanie na Vybavenie-hotelov.sk?

Registráciou však získate napríklad prístup v sekcii Môj účet k histórii Vašich objednávok a k editácii Vašich dodacích údajov. Môžete si vytvoriť zoznam svojich prianí či dopytov a v neposlednom rade Vám za každú objednávku pripíšeme věrnostní body, ktoré uplatníte pri ďalšom online nákupu a dostanete zľavu.

Kde sa môžem zaregistrovať?

Ak sa chcete zaregistrovať k účtu Vybaveni-hotelu.cz, navštívte nasledujúci odkaz: Registrácia

Zabudol som heslo. Ako ho môžem získať?

Môžete navštíviť stránku Zabudnuté heslo a nechať si zaslať e-mail so žiadosťou o resetovanie hesla.

Na čo slúži e-shopovej konto a ako mi pomôže?

Svojich verných zákazníkov odmeňujeme. Preto vám za každú objednávku pripíšeme vernostné body, ktoré uplatníte pri ďalšom online nákupu a dostanete zľavu. Viac o E-shopov konte sa dozviete TU.

Ako môžem zmeniť svoje užívateľské informácie?

Ak chcete zmeniť svoje užívateľské informácie, musíte byť najprv prihlásený k svojmu registrovanému účtu. Po prihlásení sa dostanete do sekcie Môj účet, kde môžete pridať, upraviť alebo zobraziť dodacie a fakturačné adresy. Môžete tiež skontrolovať aktuálny stav objednávky, zobraziť predchádzajúce objednávky alebo skontrolovať položky.

Ako premením svoje E-shopovej body za zľavu?

Po prihlásení si vo svojom účtu kliknite na ikonu s názvom "MY E-shopové KONTO". Po jej rozkliknutí uvidíte prehľad všetkých svojich objednávok, ktoré ste urobili od dátumu registrácie. Ak je Vaša objednávka už zaplatená uvidíte v stĺpci "Stav bodov" uvedené označenie "Dostupný". Túto objednávku už teda možno premeniť za body na zľavu a to kliknutím na tlačidlo "Premeňte moje body v poukaz ..€". Potom na Vás ešte pre istotu vyskočí kontrolné otázku, či naozaj chcete transformovať svoje body na poukážky? Ak potvrdíte tlačidlom OK, Vaše transakcie bodov za zľavu tým bude dokončená. Svoj zľavový kód potom nájdete v rovnakej sekcii hneď pod prehľadom svojich objednávok. Zľavový kód zadajte v prvom kroku vo svojom nákupnom košíku a daná zľava v € Vám bude odpočítaná. Vizuálny návod ako jednoducho na to nájdete TU.

check Produkt bol pridaný na porovnanie.