Prihlásiť sa cez Facebook
Prihlásiť sa cez Google

Najčastejšie otázky

Cena dopravy sa vypočítava automaticky podľa váhy odosielaného tovaru. Cenu dopravy môžete vidieť v nákupnom košíku v kroku "Doprava a platba", to znamená, ešte pred jej uzatvorením.

Pravidlá sa líšia podľa toho, či ste nákup vykonali na firmu či ako koncový spotrebiteľ. Vrátenie, výmenu alebo reklamáciu tovaru je potrebné oznámiť vždy písomne. Môžete e-mailom na našu zákaznícku podporu alebo využiť reklamačného formulára. Ako postupovať nájdete stručne TU. Ak potrebujete poradiť, zavolajte nám na číslo +421 650 822 049 a pozrieme sa na to.

U nás možno za tovar platiť prevodom na účet, dobírkou v prípade doručenia tovaru dopravcom, v hotovosti či platobnou kartou pri osobnom odbere a alebo online platobnou kartou či prevodom cez platobnú bránu.

Skladom u dodávateľa = tovaru je bežne dostupné u nášho dodávateľa. Dodacia doba je teda v poriadku dní, nie týždňov. Presný termín Vám radi oznámime na vyžiadanie vopred či automaticky po e-mailovom potvrdenie Vašej objednávky spolu s informáciami k platbe.

Skladom - expedujeme ihneď! = Tovar máme na našom sklade a odosielame ho najneskôr do 2. pracovného dňa. Pri objednaní do 10 hod, tovar expedujeme ešte v ten istý deň. Uvedený počet kusov je online informácie o stave zásob daného tovaru na našom sklade.

1 - 2 týždne = jedná sa o časové obdobie, ktoré predpokladá dostupnosť tovaru u nášho dodávateľa. Presný termín Vám radi oznámime na vyžiadanie vopred či automaticky po e-mailovom potvrdenie Vašej objednávky spolu s informáciami k platbe.

Skladom = tovar máme na našom externom sklade a dodacia doba je 2 - 3 pracovné dni.

Zašlite nám e-mailom na zákaznícku podporu svoj dopyt a alebo využite nášho webu, kde každé tovar máte možnosť si pridať do dopytu pomocou tlačidla "Nezáväzne popýtať" Tu si potom môžete vybrať požadovaný počet kusov k jednotlivým položkám. Postup ako jednoducho na to nájdete TU.

Prepravca rozváža zásielky podľa presne stanového plánu a kvôli tomu nie sme schopní ovplyvniť presný čas doručenia. Ak nutne potrebujete zásielku doručiť v presný termín, kontaktuje našu zákaznícku podporu a my sa pre Vás pokúsime nájsť riešenie.

Na prepravu všetkých zásielok využívame služby prepravcov GLS a TopTrans. Prepravcom GLS štandardne odosielame kusovej balíky menších veľkostí. Prepravcom TopTrans odosielame balíky ak sú ťažšie či rozmernejšie, než povoľuje dopravca GLS.

Naši dopravcovia štandardne doručujú zásielku v priebehu 2 pracovných dní od expedície tovaru. V závislosti od vyťaženosti dopravcov sa však môže doručenie pretiahnuť na tri dni. O termíne expedície Vás budeme vopred informovať a zároveň Vám odošleme potvrdzovací e-mail aj presne v deň expedície.

To preto, že šetríme naše lesy a faktúry zasielame len elektronicky, ale chápeme, že aj takto sa k vám nemusela dostať a mohla byť vyhodnotená ako SPAM. Napíšte nám alebo zatelefonujte na zákaznícku podporu, pošleme vám faktúru obratom.

Ak ste registrovaným užívateľom, môžete sa prihlásiť k svojmu účtu a navštíviť sekciu "História a detaily mojich objednávok" a skontrolovať stav svojej objednávky. Ak nie ste registrovaný užívateľ, kontaktujte našu zákaznícku podporu.

Z dôvodu urýchlenia dodania objednaného tovaru sa niekedy stáva, že vaši objednávku rozdelíme do viacerých prepráv. Cena prepravy sa tým pre vás nemení. Náklady na zaslanie tovaru viac prepravou hradíme my. O skutočnosti, že bude vaša objednávka rozdelená do viacerých prepráv vás budeme vopred informovať e-mailom.

Ak sa vaša objednávka vybavuje z viacerých skladov, tak sme pre urýchlenie doby dodania odoslali tovar osobitne z každého skladu priamo k vám. Vaša objednávka je teda rozdelená do viacerých zásielok. O tejto skutočnosti sme vám e-mailom napísali. Aj ten najdokonalejší systém však môže byť niekedy ovplyvnený rôznymi faktormi, ako je napríklad SPAM či ľudský faktor. Ak bude čokoľvek chýbať, neváhajte a dajte nám to vedieť na našu zákaznícku podporu.

Zľavové kupóny sú ďalšou možnosťou, ako ušetriť. Stačí sa prihlásiť k odberu zľavových kupónov na titulnej strane.

Každý mesiac priamo do vašej e-mailovej schránky zašleme zľavové kupóny, ktoré vám pomôžu ušetriť na produktoch, ktoré máte najradšej. Viac o zľavových kupónov sa dočítate TU.

check Produkt bol pridaný na porovnanie.