Dávkovač na tekuté mydlo, horizontálny, 1000 ml
  • Dávkovač na tekuté mydlo, horizontálny, 1000 ml
  • Dávkovač na tekuté mydlo, horizontálny, 1000 ml
  • Dávkovač na tekuté mydlo, horizontálny, 1000 ml
Zľava

Dávkovač na tekuté mydlo, horizontálny, 1000 ml

SKU:DISH5H
Skladom – expedujeme ihneď! (?)
24 ks

Oceľový horizontálny dávkovač na tekuté mydlo s obsahom 1000 ml.

Zakúpením tohto produktu môžete získať až 15 bodov. Váš košík bude spolu 15 bodov, ktoré môžu byť prevedené na poukážku 0,60 €.

34,36 €
25,08 € Zľava 12%
30,34 € s DPH
Množstvo

Môj dopyt

Zatiaľ neboli pridané žiadne produkty

Oceľový horizontálny dávkovač na tekuté mydlo s obsahom 1000 ml. Vyrobený z nerezovej ocele. Elegantný vzhľad, uzamykateľný.

Materiál: Nerezová oceľ 304 leštený
Kapacita: 1000 ml
Výška: 123 mm
Šírka: 209 mm
Hĺbka: 66 mm

ČISTENIE NEREZ OCELE

1. Nepoužívajte CHLÓR

Chlór narušuje jedinečnú povrchovú ochrannú vrstvu nerezu. Porušením tejto vrstvy dochádza k vzniku korózie. Preto sa vždy ubezpečte, že prípravky, ktoré používate, chlór neobsahujú.

2. Vyvarujte sa abrazívum aj drôtenkám

Pri čistení nerezových povrchov pracovných stolov, umývacích stolov či iného nerezového nábytku, sa radšej vyvarujte použitie prostriedkov obsahujúcich abrazívne zložky. Vyhnete sa tým znehodnoteniu a poškriabaniu tohto povrchu. Nepoužívajte klasický ani tekutý piesok či dokonca soľ. Nevhodné sú tiež babské rady typu použitia zubnej pasty, ak obsahuje abrazívne zložky. Zaschnuté nečistoty neodstraňujte ani za pomocou drôtenky či hrubej časti hubky na riad. Na očistenie môžete použiť napríklad mikroutierka alebo hubku z hladkej strany.

3. Údržba nerezu ŠPECIÁLNYM prípravkom

Neznamená to, že nesmiete použiť saponát. Samotné odmasťovadlo sice pomôže odstrániť nečistoty, ale už nevyleští a nechráni povrch nerezu. Preto sa odporúča použitie špeciálnych čistiacich prostriedkov na nerez.

4. Nerez znesie aj PRÍRODNÉ STAROSTLIVOSŤ

Na odstránenie nečistôt môžete bez výčitiek použiť aj jedlú sódu, ocot alebo kyselinu citrónovú, ktorá sa veľmi osvedčuje při odstraňovanie vodného kameňa z nerezových umývadiel alebo sanitačných nádob. Jedlá sóda zase vie perfektne odstrániť zašlé nečistoty a ocot dodá všetkému krásny lesk, keď ho rozotrite do sucha. Po použití prírodných čističov vždy nezabudnite povrchy dôkladne opláchnuť vodou.

DISH5H
24 ks

Tabuľka dát

Hĺbka
6,6 cm
Šírka
20,9 cm
Výška
12,3 cm
Farba
Nerez oceľ
Hmotnosť
0,4 kg
Záruka
2 roky
Materiál
Nerez oceľ
Objem
1 l
Kapacita
Až 1 000 dávok
Typ náplne
Tekuté mydlo na doplňovanie
Uzamykateľný
Áno

Špecifické referencie

check Produkt bol pridaný na porovnanie.