1) Dobierka

Doběrečné vo výške 1,6 € s DPH je pripočítané k doprave vo vašej objednávke pri zvolení úhrady za tovar v hotovosti alebo platobnou kartou až pri prevzatí tovaru vodičovi dopravnej spoločnosti.

2) Platba v hotovosti alebo kartou pri osobnom odbere

Osobné odbery nie sú nijak spoplatnené. Sú teda pre našich zákazníkov zadarmo a to vrátane expresného osobného odberu.

3)Platba bankovým prevodom

Pri zvolenom spôsoby platby bankovým prevodom vám bude zaslaná zálohová faktúra s číslom účtu pre úhradu daného tovaru. Toto sa netýka štátnych organizácií, ktorým je vystavený daňový doklad s odloženou splatnosťou.

4) Platba na faktúru so splatnosťou

Túto možnosť štandardne ponúkame zákazníkom štátnej správy (ministerstvá, obce, školy, príspevkové organizácie atď.), Alebo našim stálym zákazníkom po dohode.


OTÁZKY A ODPOVEDE K PLATBE

Dobierka - ako to prebieha?

Klasická najpoužívanejšie metóda, kedy hradíte cenu pri prevzatí tovaru vodičovi prepravnej spoločnosti v hotovosti alebo platobnou kartou podľa daného prepravcu.

Platba prevodom?

Firemné či koncoví zákazníci platia na základe e-mailom zaslanej zálohovej faktúry vopred a tovar je odoslaný po pripísaní úhrady na náš účet. Platba prevodom až po dodaní tovaru platí pre štátne inštitúcie a orgány zriadené kraji a mestami.

Nestane sa mi, že vám zaplatím dopredu a tovar už neuvidím?

Nie, naša firma je na trhu už vyše 10 rokov. Máme viac ako 20 tis. zákazníkov, každého zákazníka si vážime a každým rokom rastieme. O kvalite našich služieb sa môžete presvedčiť z recenzií a hodnotenia našich spokojných zákazníkov na nezávislom portáli Heureka, kde dlhodobo dosahujeme hodnotenie blížiace sa 100%.

Aké platobné metódy prijímate?

V súčasnosti možno u nás tovar uhradiť prevodom na účet, dobierkou v prípade doručenia tovaru dopravcom a alebo v hotovosti či platobnou kartou pri osobnom odbere.

check Produkt bol pridaný na porovnanie.