Prihlásiť sa cez Facebook
Prihlásiť sa cez Google

U všetkého tovaru pod označením "Skladom - expedujeme ihneď!"je uvedený počet kusov, ktoré máme v danú chvíľu na sklade. Máte teda k dispozícii reálnu informáciu o tom, koľko kusov z každého tovaru sme vám schopní doručiť najneskôr do 2. pracovného dňa.

Nižšie nájdete vysvetlenie k ďalším termínom ohľadom dostupnosti:

"Skladom – expedujeme ihneď!"

Tovar máme na našom sklade a odosielame ho najneskôr do 2. pracovného dňa. Pri objednaní do 10 hod, tovar expedujeme ešte v ten istý deň. Uvedený počet kusov je online informácie o stave zásob daného tovaru na našom sklade.

"Skladom "

Tovar máme na našom externom sklade a dodacia doba je 2 - 3 pracovné dni.

"Skladom u dodávateľa"

Tovar je bežne dostupnej u nášho dodávateľa. Dodacia doba je teda v poriadku dní, nie týždňov. Presný termín Vám radi oznámime na vyžiadanie vopred či automaticky po e-mailovom potvrdenie Vašej objednávky spolu s informáciami k platbe.

"1 - 2 týždně" 

Ide o časové obdobie, ktoré predpokladá dostupnosť tovaru u nášho dodávateľa. Presný termín Vám radi oznámime na vyžiadanie vopred či automaticky po e-mailovom potvrdenie Vašej objednávky spolu s informáciami k platbe.

"Na objednávku" 

Jedná sa o zákazkovo vyrábaný tovar prípadne málo predajný napr. Špecifický tovar, ktorý je potrebné objednať u dodávateľa / výrobca. Pre presný termín dodania kontaktujte našu zákaznícku podporu.

check Produkt bol pridaný na porovnanie.