Ako vybrať vhodné hotelové fény?

Obsah článku

Obsah článku

PISTOLOVÉ FÉNY

Z sušičov vlasov sú dnes práve pištoľové fény najčastejšie predávaným produktom. Veľká obľúbenosť pištoľových fénov je spôsobená cenovou dostupnosťou a tiež faktom, že sa stáva neoddeliteľnou, dnes už skoro štandardnou súčasťou hotelových kúpeľní. Vďaka vysokej dostupnosti si pištoľové fény je možné zaobstarať aj ako klasický fén do domácnosti, kde sa môže vo Vašej kúpeľni stať aj akýmsi dizajnovým prvkom, ktorý zluxusní Vašu kúpeľňu.

KAM SÚ PISTOLOVÉ FÉNY URČENÉ

Podľa našich skúseností najlepšie uplatnenie nájdu v kúpeľniach hotelových či penziónových izieb. Každá kúpeľňa vybavená pištoľovým fénom určite vylepšuje imidž vašej spoločnosti. A čo je dôležitejšie, Vaši hostia budú spokojnejší s vybavenosťou ich izieb. Ďalšie uplatnenie určite nájdu aj v domácich kúpeľniach, kedy vďaka svojej konštrukcii bude fén vždy šikovne po ruke a nebute musieť neustále riešiť prípadné skladovanie klasického pištoľového fénu.

NÍZKE PREVÁDZKOVÉ NÁKLADY

Pištoľové fény majú spravidla dosť veľký odber elektrickej energie. Preto je potrebné zaobstarať fény, s ktorými sa jednoducho pracuje a sušenie vlasov je pokiaľ možno čo najrýchlejšie. Naše pištoľové fény patria svojou ergonómiou k najlepšej na trhu a práca s nimi budem určite pre každého hračkou.

MÁLE ROZMERY

Nie každý má neobmedzené možnosti v priestore kam môže umiestniť pištoľový fén. V našej širokej ponuke nájdete aj modely, ktoré sú aj celkom malé a napriek tomu výborne splnia svoju funkciu.

BEZPEČNOSŤ

Bezpečnosť je pre nás tým najdôležitejším aspektom. Ale, tu je najväčšia časť starosti o bezpečnosť práve na Vás. Pamätajte, že sa jedná o elektrické zariadenie a je potrebné dbať ohľad na zásadné odporúčania. Hotelový pištoľový fén nikdy neumiestňujte príliš blízko k zdroju vody! Odporúčaná vzdialenosť od zdroja vody je 1,2 m alebo aspoň na vzdialenosť prívodného kábla.

POROVNANIE S HADICOVÝMI FÉNY

Účinnosť vysušenia vlasov sa nijako výrazne nelíši u pištoľových alebo hadicových fénov. Hlavnou otázkou pri výbere pištoľového alebo hadicového fénu by mala byť "do akých priestorov kupujem fén?". V prípade, že máte dlhé roky dobré skúsenosti s Vašimi hosťami alebo chcete nástenný fén do vlastnej kúpeľne. Iste Vám veľmi dobre poslúži pištoľový fén, ktorý navyše nezaberie toľko miesta. V prípade ale, že máte z nejakého dôvodu obavy, že by mohlo dôjsť k poškodeniu fénu vplyvom napríklad nešťasnej náhody alebo horšie nejakým vandalom, je iste lepšie zaobstarať fén hadicový. Tieto hadicové fény síce zaberú o niečo viac miesta, ale podľa našich skúseností môžeme povedať, že sú odolnejšie ako fény pištoľové. Vždy bude jednoduchšie vymeniť obyčajnú hadicu od fénu ako prakticky celý prístroj.

Súvisiace produkty

Hoteliér
Hotelový pištoľový fén SALON 2000

Pištolový fén SALON 2000

Cena 24,65 € 29,58 € s DPH
Skladom - expedujeme ihneď!

Hoteliér
Fén hotelový Valera 554.02 Executive 1200 Push

Pištolový fén Valera Executive Push 1200W, biely

Cena 42,08 € 50,50 € s DPH
Skladom na externom sklade

Hotelový pištoľový fén Valera Action Super Plus 1200W, čierny/chróm

Pištolový fén Valera Action Super Plus 1200W, čierny / chróm

Cena 64,28 € 77,14 € s DPH
Skladom na externom sklade

Hoteliér
Fén Valera Action Super Plus 1600, biely / chróm

Pištolový fén Valera Action Super Plus 1600W, biely / chróm

Cena 68,75 € 82,50 € s DPH
Skladom na externom sklade

Hoteliér
Hotelový skladacie pištoľový fén EMBERTON HARROW 1600W, matný čierny
Fén pištoľový ALDA COMPACT 1200, biela

Fén pištoľový COMPACT 1200, biela

Cena 30,21 € 36,25 € s DPH
Skladom na externom sklade

Hoteliér
Fén Valera 830.01 / T HOTELL, biely

Hadicový fén Valera Hotello 1200W, biely

Cena 115,12 € 138,14 € s DPH
Skladom - expedujeme ihneď!

Hoteliér
Fén Valera Executive 1200 Super, biely

Pištolový fén Valera Executive Super 1200W, biely

Cena 46,67 € 56,00 € s DPH
Skladom na externom sklade

check Produkt bol pridaný na porovnanie.