Prihlásiť sa cez Facebook
Prihlásiť sa cez Google

Ako vybrať vhodné hotelové fény?

PISTOLOVÉ FÉNY

Z sušičov vlasov sú dnes práve pištoľové fény najčastejšie predávaným produktom. Veľká obľúbenosť pištoľových fénov je spôsobená cenovou dostupnosťou a tiež faktom, že sa stáva neoddeliteľnou, dnes už skoro štandardnou súčasťou hotelových kúpeľní. Vďaka vysokej dostupnosti si pištoľové fény je možné zaobstarať aj ako klasický fén do domácnosti, kde sa môže vo Vašej kúpeľni stať aj akýmsi dizajnovým prvkom, ktorý zluxusní Vašu kúpeľňu.

KAM SÚ PISTOLOVÉ FÉNY URČENÉ

Podľa našich skúseností najlepšie uplatnenie nájdu v kúpeľniach hotelových či penziónových izieb. Každá kúpeľňa vybavená pištoľovým fénom určite vylepšuje imidž vašej spoločnosti. A čo je dôležitejšie, Vaši hostia budú spokojnejší s vybavenosťou ich izieb. Ďalšie uplatnenie určite nájdu aj v domácich kúpeľniach, kedy vďaka svojej konštrukcii bude fén vždy šikovne po ruke a nebute musieť neustále riešiť prípadné skladovanie klasického pištoľového fénu.

NÍZKE PREVÁDZKOVÉ NÁKLADY

Pištoľové fény majú spravidla dosť veľký odber elektrickej energie. Preto je potrebné zaobstarať fény, s ktorými sa jednoducho pracuje a sušenie vlasov je pokiaľ možno čo najrýchlejšie. Naše pištoľové fény patria svojou ergonómiou k najlepšej na trhu a práca s nimi budem určite pre každého hračkou.

MÁLE ROZMERY

Nie každý má neobmedzené možnosti v priestore kam môže umiestniť pištoľový fén. V našej širokej ponuke nájdete aj modely, ktoré sú aj celkom malé a napriek tomu výborne splnia svoju funkciu.

BEZPEČNOSŤ

Bezpečnosť je pre nás tým najdôležitejším aspektom. Ale, tu je najväčšia časť starosti o bezpečnosť práve na Vás. Pamätajte, že sa jedná o elektrické zariadenie a je potrebné dbať ohľad na zásadné odporúčania. Hotelový pištoľový fén nikdy neumiestňujte príliš blízko k zdroju vody! Odporúčaná vzdialenosť od zdroja vody je 1,2 m alebo aspoň na vzdialenosť prívodného kábla.

POROVNANIE S HADICOVÝMI FÉNY

Účinnosť vysušenia vlasov sa nijako výrazne nelíši u pištoľových alebo hadicových fénov. Hlavnou otázkou pri výbere pištoľového alebo hadicového fénu by mala byť "do akých priestorov kupujem fén?". V prípade, že máte dlhé roky dobré skúsenosti s Vašimi hosťami alebo chcete nástenný fén do vlastnej kúpeľne. Iste Vám veľmi dobre poslúži pištoľový fén, ktorý navyše nezaberie toľko miesta. V prípade ale, že máte z nejakého dôvodu obavy, že by mohlo dôjsť k poškodeniu fénu vplyvom napríklad nešťasnej náhody alebo horšie nejakým vandalom, je iste lepšie zaobstarať fén hadicový. Tieto hadicové fény síce zaberú o niečo viac miesta, ale podľa našich skúseností môžeme povedať, že sú odolnejšie ako fény pištoľové. Vždy bude jednoduchšie vymeniť obyčajnú hadicu od fénu ako prakticky celý prístroj.

check Produkt bol pridaný na porovnanie.